دوربین-تک-چشمی-حرفه-ای 2017-10-16T14:12:55+00:00

دوربین تک چشمی  Ultima 80

بدون تردید دوربین‌های تک چشمی سری Ultima  سلسترون یکی از با کیفیت ترین دوربین‌های تک چشمی در میان همه برندهای تولید کننده هستند.

این دوربین‌ دارای عدسی شیئی ۸۰ میلیمتر با کیفیت اپتیک Semi apochromatic است که باعث حذف خطای رنگی و افزایش شارپنس و کیفیت فوق العاده تصویر خروجی است.

این دوربین‌ تک چشمی، علاوه بر کیفیت اپتیکی منحصر به فرد، قابلیت اتصال به دوربین‌های عکاسی حرفه‌ای را نیز دارد و می‌توان از آن به عنوان یک لنز عکاسی بسیار با کیفیت استفاده کرد.

بدنه ضد آب و رنگ سبز تیره این دوربین، آنرا برای کاربری‌های طبیعت نگری، به خصوص پرنده نگری و مشاهده حیوانات، به یکی از تخصصی ترین دوربین‌های تک چشمی تبدیل کرده است.

همچنین قابلیت تغییر بزرگنمایی ( زوم) ۲۰ تا ۶۰ این امکان را فراهم می‌کند تا کاربر بتواند ابتدا در بزرگنمایی کم، سوژه مورد نظر را به راحتی پیدا کند و سپس با افزایش بزرگنمایی، جزئیات دقیقی از سوژه را مشاهده کند.

تفاوت اصلی این دوربین با مدل مشابه Ultima 65 ، گشودگی بیشتر قطر عدسی شیئی آن است که این ویژگی باعث می‌شود تا تصاویر از درون این دوربین با روشنایی بیشتری مشاهده شوند.

در جعبه این دوربین، یک کاور برزنتی هم وجود دارد که علاوه بر حمل می‌توان در زمان بارندگی‌ نیر از آن استفاده کرد.

علاوه بر آن اطراف عدسی چشمی این دوربین رزوه اتصال به دوربین عکاسی قرار دارد که با استفاده از آن می‌توان دوربین عکاسی را مستقیما به چشمی ( علاوه بر قابلیت اتصال به بدنه دوربین) متصل کرد و عکس‌هایی با بزرگنمایی و کیفیت فوق العاده ثبت کرد.

 

قیمت :  ۲،۵۰۰،۰۰۰  تومان

معرفی دوربین‌های تکچشمی سری Ultima